Kayseri Şehir Hastanesi GETAT Uygulama Merkezi Açıldı

Daire Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Zafer KALAYCI ve Daire Başkanımız Sayın Avşar ASLAN Kayseri Şehir Hastanesi bünyesinde hizmet verecek GETAT Uygulama Merkezini ziyaret ettiler ve eğitim faaliyetleri için ön değerlendirme yaptılar. Bu ziyaretlerinde kendilerine il sağlık müdürümüz Doç. Dr. Ali Ramazan BENLİ ve daire başkanları, hastanemiz başhekimi Prof. Dr. İlhami ÇELİK ve hastane idarecilerimiz eşlik ettiler.

Daire Başkanlarımız Avşar ASLAN ve Dr. Mehmet Zafer KALAYCI bu ziyaretlerinde; büyük bir sağlık kompleksi olma özelliğine sahip hastanemizde hizmete açılması planlanan, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde yer alan GETAT’ı (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Merkezi) gezerek yerinde değerlendirmelerde bulundular. Merkezin yakın zamanda hizmete geçirebilmesi adına karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.


  Hakkımızda

Metesoft Danışmanlık Bilişim ve E-Ticaret Hizmetleri olarak ülkemizde sağlık yayıncılığı konusunda katkı sağlamak amacıyla kurulduk. Bizleri sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

  İletişim Bilgilerimiz
  Metesoft Danışmanlık Bilişim

Cennetayağı Mahallesi 827. Sokak No:1 -11 Edremit Balıkesir

Tel : 0 543 848 59 36
Mail : bilgi@hekiminibul.com
Çalışma Saatleri: 9:30 - 17:30