Yıl

Sağlık yayıncılığı konusunda 10 yıllık tecrübe..

Bitki Çayı

320 bardak bitki çayı tüketildi.

Gün

HekiminiBul sistem kodlaması 340 gün sürdü.

Hedef

Hedefimiz 50 bin aktif üyeye ulaşabilmektir.

Server

Sistemimiz 2 server üzerinde çalışmaktadır.

Yorum

Hedefimiz kayıtlı her hekim için en az 200 hasta yorumu.

Ziyaret

Hedefimiz 1 yıl içerisinde günlük 10 bin görüntülenme.

Sosyal Ağ

Toplamda 10 civarında sosyal ağda düzenli profil paylaşımları

HekiminiBul.Com Hikayesi

2017 yılının sonlarında başladı hikayemiz. Ülkemizdeki hekimleri tek bir platform altında toplama fikri büyük bir proje ve alt yapı gerektiriyordu. Öncelikle hazır sistemler incelendi ancak bu sistemler ile projenin ilerlemesi mümkün değildi. Ve uzun sürecek kodlama süreci başladı. Defalarca projemizde değişikliğe gitmek zorunda kaldık. Amacımız hekimlerimizin bireysel bir internet sitesine ihtiyaç duymadan arama motorlarında ulaşılabilir olmasını sağlamaktı. Bu nedenle sistemimizde en öncelikli alt yapı SEO (search engine optimisation) olarak ele alındı. Ayrıca mobil cihazların hayatımıza girmesiyle projemize erişimin büyük bir kısmının cep telefonları ile yapılacağı göz önüne alınarak mobil uyumluluk ve sosyal paylaşım göz önünde bulunduruldu.

Kodlama süreci çocuklarım Metehan ve Göktürk ile birlikte başladı. Metehan'ın "anne bu renk olmasın, burası kırmızı olsun" yönlendirmeleri ve Göktürkün "ınne mama" sesleri arasında şekillendi ve bu güne geldi.

Sevda SARI - HekiminiBul.Com Kurucusu


Farkımız Nedir?

Sağlık, kutsal bir hizmet sektörü. Öncelikle uğraşı alanı insan sağlığı ve yaşam kalitemizin arttırılması. Bu nedenle hekimlerimize büyük saygı duyuyoruz. Sağlık hizmetini değerlendiriken yaz tatilinizi geçirdiğiniz oteli değerlendirirmiş gibi kriterleri asla kullanamayız. Ülkemizde internet üzerinde hekim indekslerinde ise durum malesef bu şekildedir. Puanla hekimlerin değerlendirilmesini asla kabul etmiyoruz. Son dönemlerde artan sağlık çalışanlarına yönelik şiddet gibi olumsuz konularıda gözeterek hekimlerimiz ile hastalarımızın yaşadıkları deneyimleri paylaşmayı temel alıyoruz. Bu durum sağlık sektörü dışarısındaki kişiler tarafından garipsenebilir ama bizim sistemimizde bol yıldızlı doktorlar yok.

Sistemimiz hekimin birikimini hastaya yansıtabilmek ve kolay ulaşabilir olmasını sağlamaktır. Herhangi bir ilaç firması yada sağlık kuruluşu sponsorumuz yoktur. İlerleyen süreçte de asla olmayacaktır. Sistem üzerinden "doktorunuza sorun" gibi bölümler yoktur. Biz sağlık konusunda "danışmanın" dahi sanal bir ortamdan yapılamayacağına ve muayenenin esas olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle "soru cevap" yada "tedavi tavsiyeleri" içeren yazıları bu sitede bulamazsınız.

Sitemizde hiçbir hekim kendi isteği olmadan sistemimize eklenmemiştir. Üyelerimizden geleneksel tamamlayıcı tıp uygulamalarını tedavi süreçlerinde kullanan hekimler profillerinde belirtilmiştir.


Nasıl Üye Olunuyor? Üyelik Ücretli Mi?

Evet sistemimize üyelik ücretlidir. Teknolojik alt yapı maliyetleri ve sosyal ağ reklamlarının devamlılığı açısından bu gereklidir. Yıllık bir üyelik ücreti söz konusu değildir.Firmamız yasal bir oluşum olup üyelerine bu konuda fatura kesmekte ve sözleşme metni göndermektedir. Sistemin devamlılığı açısından en az 4 yıl süresince profillerin yayında kalacağı sözü sözleşme ile üyelerimize bildirilmektedir. Profil sayfalarındaki bilgiler tamamen üyelerimiz tarafından hazırlanmış olup kendi sorumluluklarındadır. Sisteme doğrudan internet üzerinden üyelik yoktur. Bu kısıtlama gerçekten tıp doktoru - diş hekimi olan kişilerin sistemde bulunması açısından önemlidir.

Üye olmak için 05438485936 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Eposta adresinize gerekli belgeler ve ödeme yöntemleri ile ilgili detaylı bir mail gönderilecektir.


  Hakkımızda

Metesoft Danışmanlık Bilişim ve E-Ticaret Hizmetleri olarak ülkemizde sağlık yayıncılığı konusunda katkı sağlamak amacıyla kurulduk. Bizleri sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

  İletişim Bilgilerimiz
  Metesoft Danışmanlık Bilişim

Cennetayağı Mahallesi 827. Sokak No:1 -11 Edremit Balıkesir

Tel : 0 543 848 59 36
Mail : bilgi@hekiminibul.com
Çalışma Saatleri: 9:30 - 17:30