HekiminiBul.Com Üyelik

H

ekiminibul.Com sitesi 1 yıllık bir düşünce ve kodlama alt yapısı sounucu hayata geçmiştir. Amacımız sadece hekimlere ait iletişim bilgilerinin yayınlandığı bir site olmaktan öte günümüzün vazgeçilmez teknolojisi olan internet ve arama motorlarında bulunabilme sorunu ile karşı karşıya kalan hekimlerimize çözüm yolları üretmektir. Bireysel bir internet sitesi sahip olmak internet ortamında bulunabilir olmak anlamı taşımamaktadır. İnsanlar bilgiye arama motorları ve sosyal medya ortamlarından ulaşmaktadır. Bu nedenle mevcut bir internet sitesi sürekli güncellenmeli ve özgün bir içeriğe sahip olmalıdır. HekiminiBul doktor profili sizi bu zahmetten kurtarmakta ve arama sonuçlarında kısa sürede en üst sıralarda listelenmenizi sağlamaktadır. Profilinize ulaşan kullanıcıların büyük bir oranı mobil cihazlar ile bilgiye erişim sağlamaktadır. HekiminiBul profiliniz mobil cihazlarda "whatsapp'ta paylaş" ve "telefon ile ara" butonları içermektedir. Bu sayede kullanıcı kolayca sizlere ulaşabilecektir. Ayrıca internet üzeri hizmet tercih etme ve satın alma davranışları incelendiğinde "kullanıcı yorumu" olarak nitelendirilen ürün - hizmet kalitesi değerlendirmeleri tercihlerde en büyük belirleyici olarak ortaya çıkmaktadır. Her hekim profilinde hasta yorumları kısmı bulunmaktadır. Yorumlar hekimlerimizi ile kordinasyon içerisinde değerlendirilmekte olup etik ve ahlaki kurallar öncelikli olrak gözetilmektedir.

A

lan adı hizmetimiz sayesinde doğrudan profil sayfanıza yönlendirme imkanımızda mevcuttur. Ayrıca 10'a yakın sosyal ağda düzenli profil tanıtımları ve seo çalışmaları yapılmaktadır. HekiminiBul ekibi olarak hekimlerimize bireysel internet sitesi kodlaması hizmeti de sunmaktayız. Bireysel internet sitenizin yönetimi ve sosyal medya kullanımı konusunda online seminerlerimize katılımınız sağlanıp bireysel olarak internet varlıklarınızı yönetebilmeniz sağlanmaktadır.

Siteniz, uzmanlık alanınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kodlanacaktır. Bireysel bir sayfa güncel olarak veri girildiği sürece anlamlı bir sayfadır. Bu nedenle ekibimiz ile sürekli irtibat içerisinde çalışılması önem taşımaktadır.

 

Sevda SARI - HekiminiBul.Com Kurucusu


Farkımız Nedir?

Sağlık, kutsal bir hizmet sektörü. Öncelikle uğraşı alanı insan sağlığı ve yaşam kalitemizin arttırılması. Bu nedenle hekimlerimize büyük saygı duyuyoruz. Sağlık hizmetini değerlendiriken yaz tatilinizi geçirdiğiniz oteli değerlendirirmiş gibi kriterleri asla kullanamayız. Ülkemizde internet üzerinde hekim indekslerinde ise durum malesef bu şekildedir. Puanla hekimlerin değerlendirilmesini asla kabul etmiyoruz. Son dönemlerde artan sağlık çalışanlarına yönelik şiddet gibi olumsuz konularıda gözeterek hekimlerimiz ile hastalarımızın yaşadıkları deneyimleri paylaşmayı temel alıyoruz. Bu durum sağlık sektörü dışarısındaki kişiler tarafından garipsenebilir ama bizim sistemimizde bol yıldızlı doktorlar yok.

Sistemimiz hekimin birikimini hastaya yansıtabilmek ve kolay ulaşabilir olmasını sağlamaktır. Herhangi bir ilaç firması yada sağlık kuruluşu sponsorumuz yoktur. İlerleyen süreçte de asla olmayacaktır. Sistem üzerinden "doktorunuza sorun" gibi bölümler yoktur. Biz sağlık konusunda "danışmanın" dahi sanal bir ortamdan yapılamayacağına ve muayenenin esas olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle "soru cevap" yada "tedavi tavsiyeleri" içeren yazıları bu sitede bulamazsınız.

Sitemizde hiçbir hekim kendi isteği olmadan sistemimize eklenmemiştir. Üyelerimizden geleneksel tamamlayıcı tıp uygulamalarını tedavi süreçlerinde kullanan hekimler profillerinde belirtilmiştir.


Nasıl Üye Olunuyor? Üyelik Ücretli Mi?

Evet sistemimize üyelik ücretlidir. Teknolojik alt yapı maliyetleri ve sosyal ağ reklamlarının devamlılığı açısından bu gereklidir. Yıllık bir üyelik ücreti söz konusu değildir.Firmamız yasal bir oluşum olup üyelerine bu konuda fatura kesmekte ve sözleşme metni göndermektedir. Sistemin devamlılığı açısından en az 4 yıl süresince profillerin yayında kalacağı sözü sözleşme ile üyelerimize bildirilmektedir. Profil sayfalarındaki bilgiler tamamen üyelerimiz tarafından hazırlanmış olup kendi sorumluluklarındadır. Sisteme doğrudan internet üzerinden üyelik yoktur. Bu kısıtlama gerçekten tıp doktoru - diş hekimi olan kişilerin sistemde bulunması açısından önemlidir.

Üye olmak için 05438485936 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Eposta adresinize gerekli belgeler ve ödeme yöntemleri ile ilgili detaylı bir mail gönderilecektir.


  Hakkımızda

Metesoft Danışmanlık Bilişim ve E-Ticaret Hizmetleri olarak ülkemizde sağlık yayıncılığı konusunda katkı sağlamak amacıyla kurulduk. Bizleri sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

  İletişim Bilgilerimiz
  Metesoft Danışmanlık Bilişim

Cennetayağı Mahallesi 827. Sokak No:1 -11 Edremit Balıkesir

Tel : 0 543 848 59 36
Mail : bilgi@hekiminibul.com
Çalışma Saatleri: 9:30 - 17:30